xifaxan

Miejsce na wszelkie inne leki, które nie zostały wymienione w innych podforach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anitap
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie

Re: xifaxan

Post autor: Anitap » 07 wrz 2017, 15:09

ja jestem przed badaniami, kuracja zalecona właśnie przed badaniami. Badania dopiero za dwa miesiące. Dodam, że niepokojące objawy bardzo złagodniały. Mogłabym napisać ustąpiły, ale czasem nieznacznie odczuwam wzdęcie i ucisk z lewej strony. Nieznacznie, to znaczy kiedyś bym na to nawet nie zwróciła uwagi. Czuje się obecnie bardzo dobrze. to była w moim wypadku słuszna decyzja.

BlackRose
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Post autor: BlackRose » 07 paź 2017, 18:00

Anitap pisze:Jestem po kuracji 7 dniowej.
Ja też brałam Xifaxan przez tydzień plus oczywiście cały czas probiotyki i odczułam lekką poprawę. Z działań niepożądanych miałam straszną suchość w gardle i ustach, ból gardła i kiepsko spałam.

Igor1971
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: dolnośląskie
miasto: Walbrzych

Post autor: Igor1971 » 01 sty 2018, 09:04

Biore 5 dzień Xifaxan 2-0-2 nie czuje jakiejś ostrej poprawy. W pierwszym dniu bol brzucha w nocy na drugi dzień bol odbytu, bol krzyża promieniuje na pośladki i nogę ,ciągnie krocze ,ciągle sikanie oslabienie, brak apetytu , w nocy ciężko ze spaniem ogólnie masakra. Podobno mam rzekomobloniaste zapalenie jelit a inny lekarz określił to jako ibs.Mam mieć kolonoskopie. A i jeszcze nos zawalony i gardło. Masakra ogólnie :mad:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ”