Czy Kto? z Was stosowa3 kuracje z vilcacory ??

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
monte(jego żona)
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Czy Kto? z Was stosowa3 kuracje z vilcacory ??

Post autor: monte(jego żona) » 05 lis 2003, 21:08

Witam. Wspólnie z ?on? poszukujemy wszelkich sposobów do walki z CU.
W pracy ?onie kole?anki zasugerowa3y zainteresowaa sie w3a?nie vilcacor?.
Czy Kto? z Was ma jakie? do?wiadczenia ?
Znalaz3em strony z tym produktem ale jak wyliczyli?my to 3 miesieczna kuracja to koszt ok 700-1000 z3.
Ja dla ?ony zrobie wszystko co mo?na ?eby jej chocia? poprawia samopoczucie.
Pozdrawiam
Tomek (monte) :(

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Choroba: CD
województwo: śląskie

vilcacora

Post autor: -Ania- » 06 lis 2003, 15:18

witam :)

równiez s3ysza3am o vilcacorze, choruje na crohna i gdy wspomnia3am o tym mojej lekarce prowadz?cej otrzyma3am ultimatum- albo lecze sie tu albo vilcacor?, bo ona nie bedzie mnie potem ratowaa... wiec porzuci3am marzenia o cudownym leku i ?yje do dzi? :D

pozdrawiam Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Gość

Re: Czy Kto? z Was stosowa3 kuracje z vilcacory ??

Post autor: Gość » 07 lis 2003, 10:08

Witam.

Czy jednak nie mo?na by3oby stosowaa vilcacora jednocze?nie z leczeniem farmakologicznym ?
W3a?nie jestem w trakcie googlowania na ten temat.
Jak ju? bede mia3 jakie? wnioski to sie z Wami podziele.

Pozdrawiam
Tomek

Wiewior

vilcacora

Post autor: Wiewior » 07 lis 2003, 14:41

Witam.

Wiecie...
...vilcacora cudowny lekk na wszystko (3acznie ze starzeniem sie i wypadanbiem wlosow). No tylko, ze osztuje krocie.

Sadzilem ze bylo naglosnione w mediach to ze wcale to nie jest takie cudowne.

Badania wykazaly ze indianom owszem pomaga, ale jesli sie mieszka w miescie, codziennie wdycha Bp i inne szkodliwe rzeczy to kuracja oczyszczajaca jako sie stosuje zawsze przed wlasiwa kuracja z vilcacory, powinna trwac kosmicznie dlugo...
A jesli organizm nie bedzie (jesli tamto rzeczywiscie oczyszcza) uwolniony od tego to co najwyzej mozna nabawic sie jeszcze wielu innych nieprzyjemnych rzeczy.

katerina.o@interia.pl

cu

Post autor: katerina.o@interia.pl » 07 lis 2003, 23:09

Hej wszystkim, choruje na cu od 3 lat ,s? wzloty i upadki,lecze sie salofalkiem, imuranem i encortonem, czyli ju? gorzej bya nie mo?e,allle zacze3am po wizycie u ojców Bonifratów leczya sie te? zio3ami i diet?. No mo?e co? z tego wyjdzie.Ja tam zawsze jestem dobrej mysli.Mo?e kto? ma jakie? inne sprawdzone metody,prosze o kontakt.Kasia l.31. :D :D [/list][/list]

rudy_misiak
Debiutant ✽

Post autor: rudy_misiak » 08 lis 2003, 19:54

ja równie? by3am u Bonifratów (we Wroc3awiu) 2 tygodnie temu i ojciec Grande przepisa3 mi mnóstwo zió3ek + oczywiscie Vilcacore, da3 mi ulotke o niej i ?eczywi?cie pisze tam ?e pomaga na Crohna i cu... jednak pisze równiez ?e nie mo?na jej przyjmowaa gdy bierze sie hormony... o czym ojciec mi nie powiedzia3. Leki którymi sie lecze to pentasa i metypred, który jest w3a?nie hormonem... (wcze?niej przyjmowa3am polcortolot-te? steryd) , wiec raczej nie polecam ryzykowaa... ja bynajmniej tego nie robie...

oreiro
Debiutant ✽

Post autor: oreiro » 27 lut 2005, 19:28

Wyci?gam w?tek.
Czy kto? stosowa3 Vilcacore???
Jola Damek czy mog3aby? napisac jakie leki proponowali Twojej córce???
Ja nie moge sie do nich dobia, bo mi @ wraca - albo mo?e masz dobrego @ do vilcacory???
mój tato jest chory na Crohna

Gość

Post autor: Gość » 07 mar 2005, 07:53

Sorry ?e sie nie zalogowa3am. to ja -Jola Damek
Poszukam tego adresu, chocia? bedzie trudno, bo chyba go nie zachowa3am. Wzie3am go z gazety Vilcacora. Proponowali mi inne preparaty.... ale nazw ju? nie pamietam, bo to by3o troche dawno, a mam do czynienia z bardzo ró?nymipreparatami z ró?nych firm. Tak wiec sory je?li nie znajde.

oreiro
Debiutant ✽

Post autor: oreiro » 07 mar 2005, 08:28

Fajnie by by3o jaky? znalaz3a.
mój tato jest chory na Crohna

Kasiaxxx
Debiutant ✽

zio?a

Post autor: Kasiaxxx » 16 kwie 2005, 21:16

Cze??
Ja w?a?nie te? zastanawiam si? czy by nie kupi? sobie tych zió?ek. Mój lekarz "oczywi?cie" powiedzia? mi, ?e to strata pieni?dzy. Wed?ug mnie Co? w tych zio?ach na pewno jest. Moja mama pi?a je d?ugi czas (chora na raka) i si? wyleczy?a. Jak to jest w naszym przypadku? Tego jeszcze nie wiem. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

...

Post autor: inkaska » 24 maja 2005, 08:21

najgorsze ze istnieje wiele pseudo firm handlujacych cudownymi nazwijmy to ziolami, ktorym chodzi glownie o zbicie kasy na naszych chorobach...
fakt ze te ziola kosztuja, ale z drugiej strony jesli mi pomoga...to co tam pieniadze....zobaczymy...zaczynam od czerwca.

Zablokowany

Wróć do „Inne”