Teraz jest poniedziałek, 23 października 2017, 14:21

CU, CD i inne zapalne choroby jelit

Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit, dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Pierwszy Letni Obóz Młodych w Holandii 26-29.08.10

Moderatorzy: Pandziaak, Moderatorzy

Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: Pierwszy Letni Obóz Młodych w Holandii 26-29.08.10

Post przez KrzysiekŻyrek » wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:14

No to ja bym musiał niesamowicie się przyłożyć do Angielskiego bo marnie z nim :/ nie mogę się niego nauczyć
LEKI:\ pentaza 3x 2 po 0,5g, Immuran 75mg,, encorton 15mg

http://owczarekniemiecki.com/
Moja ulubiona gra na zabicie czasu: www.wildguns.pl gram na servie 9

Choroba: CD
województwo: małopolskie

Re: Pierwszy Letni Obóz Młodych w Holandii 26-29.08.10

Post przez Marky » środa, 1 września 2010, 00:06

Bardzo się cieszę że Tobie Magdalene i Pawelhks, spotkanie się podobało :brawo:

Szczerze mówiąc trzymałem kciuki by obóz był udany i by również Wam udzieliła się atmosfera europejskiej CuCrohnowej społeczności :wink:

W ogóle nie musiałem namawiać Was do pomocy przy organizacji przyszłorocznego spotkania za co dziękuję, ale przyznam że po cichutku liczyłem na to, że po tym wyjeździe z jeszcze większym zapałem podejdziecie do tego tematu i jak się okazało trafnie :spoko:

To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że najwyższa pora by polskie CuCrohn'y pokazały Europie - że Polacy nie gęsi i swój papier mają :razz:

Drodzy forumowicze, jak widzicie przecieramy szlaki i nie będziemy ukrywać że na dodatek sprawia nam to niemałą frajdę. :roll:

Na zakończenie i jednocześnie zachętę do uważnego przeglądania forum dodam tylko, iż oprócz organizacji przyszłorocznego europejskiego spotkania młodych, myślę że uda się zachęcić gro osób z naszego kraju do pomysłu wymiany międzynarodowej młodzieży z jednym z europejskich krajów... :friends:

Pozdrawiam i cieszę się że jesteście już w domu :!:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Powrót do - poza Polską-